fbpx

“Laivų mūšis”

“Laivų mūšis”  – tai ir mažų, ir didelių pamėgtas stalo žaidimas, kurį pirmą kartą pristatė Miltonas Bradley 1931 metais. Žaidimo ištakos – I Pasaulinis Karas. Laivai statyti jūrų mūšiams, šiame periode, buvo puikiausi ir galingiausi žmonijos istorijoje. Mes žaidimą pavaizduotą popieriaus lape perkėlėme į kitą plotmę – ant didelių, (2m x 2m) specialiai žaidimui pagamintų ir įspūdingai dailininkų nutapytų, stalų. Tai leidžia pasijusti tikrais jūrų užkariautojais!Hipodromas – didelis ir įspūdingas stalo žaidimas: stalo ilgis 6,5 metro, plotis 3 metrai, figūrų dydis – apie 40 cm, žaidime vienu metu gali dalyvauti nuo 30 iki 150 žmonių.
Renginio svečiai dalyvauja trijuose žaidimo ratuose. Kiekvieno rato aukcione jie varžosi dėl keturių žirgų, už juos stato „hipodromo pinigus“, stebi varžybas ir jų pabaigoje gali laimėti prizus. Su kiekvienu ratu žaidimas tampa įdomesnis ir azartiškesnis, į jį įsitraukia vis daugiau renginio svečių. Žirgų savininkai meta kauliukus ir lemia savo žirgo šuolius finišo link, o stebėtojai „serga“ už pasirinktuosius ir planuoja naujus „hipodromo pinigų“ statymus. Žaidžiant „Hipodromą“ antrą ar trečią kartą, jis atrodo dar įdomesnis ir azartiškesnis. Azartas šiame žaidime tampa patraukliu lošimu. Be to, svečiai neprivalo aktyviai dalyvauti žaidime ir įtemptai stebėti varžybas, jie gali tiesiog šnekučiuotis, maloniai ir neįpareigojančiai leisti laiką, aptarti verslo reikalus ar susipažinti su kitais renginio svečiais. 3 žaidimo ratai, pinigų statymai, 3 aukcionai ir 3 apdovanojimų ceremonijos, puikus vedančiojo humoras, – ir jūs jau turite 3 valandas pritrenkiančios pramogos.

Pagrindinės žaidimo taisyklės

 • Žaidime dalyvauja dvi komandos. Komandos žaidžia viena prieš kitą. Žaidimui paruošiami du stalai. Jie atskiriami vienas nuo kito nepermatoma siena, kad komandos negalėtų viena kitos matyti.
 • Komandos išdėlioja savo laivus ant jiems priskirto stalo: po keturis vienviečius, tris dviviečius, du triviečius ir vieną keturvietį laivą. Kiek laivas turi vietų, tiek ir užima langelių.
 • Kai visos komandos išdėlioja laivus, išrenkamas kapitonas, nuo kurio šūvio prasideda žaidimas.
 • Visi žaidėjai gauna po penkias mėlynas vėliavėles šūviams.
 • Kiekvienas įgulos narys turi būti dėmesingas ir atsiminti ne tik savo, bet ir kitų komandos narių atliktus šūvius, nes galimybės užsirašyti nėra. Tuo žaidimas tampa dar įdomesnis, azartingesnis ir paslaptingesnis.
 • Laimi ta komanda, kuri pirmoji paskandina visus priešininko laivus. Žaidimo trukmė apie 1,5 valandos.
 • Pageidaujant papildomai suorganizuojami šviesos bei garso efektai

Nuomojant žaidimą vakarui į kainą įskaičiuota:

 • Du stalai (2m x 2m)
 • 20 (kiekvienai komandai po 1 keturvietį, 2 triviečius, 3 dviviečius bei 4 vienviečius)
 • Po 100 vėliavelių „šūviams“ (mėlynos ir raudonos)
 • Širma komandų atitvėrimui
 • Aptarnaujantys asistentai
 

+ visos įrangos atvežimas į renginio vietą ir išvežimas, jei renginys organizuojamas Vilniuje.

 

„Laivų mūšio“ žaidimo stalų nuomos kaina vakarui, prie kurių gali žaisti iki 50 asm., kaina 750 plius pvm

Apie ką mes čia?

Po vienu “Idėjų krautuvės” stogu rasite sprendimus organizuojamo teminio vakarėlio, draugų, kolegų susibūrimo, konferencijos, korporatyvinio renginio, vaikų, asmeninės šventės pramoginiai daliai. Nuomojame didelių gabaritų pramoginius stalus, kurie suburia iki 160 asmenų vienu metu. Visi mėgstame žaisti – didel ir maži, tad kodėl save riboti. Pažadame sveiką azartą, linksmą juoką, nenuobodų laiką.

Nori gauti platesnius žaidimo stalų aprašymus?

Kontaktai :

Polocko g. 43C, Vilnius

2019 © Idėjų Krautuvė | Visos teisės saugomos