fbpx

Hipodromas

Pamėginkite įsijausti į senomis tradicijomis garsėjantį ir ant stalo paviršiaus perkeltą žaidimą – pritrenkianti trijų valandų pramoga, azartas bei noras žaisti dar ir dar vieną ratą. Papildomai reiks pasirūpinti tik vaišėmis ir muzikiniu fonu ir jūsų svečiai turės progą linksmai leisti vakarą, kurį prisimins kiekvieną kartą su jumis susitikę.
Hipodromas – didelis ir įspūdingas stalo žaidimas: stalo ilgis 6,5 metro, plotis 3 metrai, figūrų dydis – apie 40 cm, žaidime vienu metu gali dalyvauti nuo 30 iki 160 žmonių.
Renginio svečiai dalyvauja trijuose žaidimo ratuose. Kiekvieno rato aukcione jie varžosi dėl keturių žirgų, už juos stato „hipodromo pinigus“, stebi varžybas ir jų pabaigoje gali laimėti prizus. Su kiekvienu ratu žaidimas tampa įdomesnis ir azartiškesnis, į jį įsitraukia vis daugiau renginio svečių. Žirgų savininkai meta kauliukus ir lemia savo žirgo šuolius finišo link, o stebėtojai „serga“ už pasirinktuosius ir planuoja naujus „hipodromo pinigų“ statymus. Žaidžiant „Hipodromą“ antrą ar trečią kartą, jis atrodo dar įdomesnis ir azartiškesnis. Azartas šiame žaidime tampa patraukliu lošimu. Be to, svečiai neprivalo aktyviai dalyvauti žaidime ir įtemptai stebėti varžybas, jie gali tiesiog šnekučiuotis, maloniai ir neįpareigojančiai leisti laiką, aptarti verslo reikalus ar susipažinti su kitais renginio svečiais. 3 žaidimo ratai, pinigų statymai, 3 aukcionai ir 3 apdovanojimų ceremonijos, puikus vedančiojo humoras, – ir jūs jau turite 3 valandas pritrenkiančios pramogos.

Pagrindinės žaidimo taisyklės:

 • Žaidimo pradžioje renginio svečiams išdalinami „Hipodromo pinigai“. Vyksta aukcionas, kuriame varžomasi dėl keturių žirgų.
 • Keturi laimingieji užima pagrindines vietas prie lošimo stalo. Kiti žaidėjai „Hipodromo kasoje“ stato įvairias pinigų sumas už jiems patinkantį žirgą, kuris, jų manymu, pasieks finišą pirmasis.
 • Keturi žaidėjai ridendami iš eilės kauliuką pradeda lenktynes. Kiekvienas žirgas keliauja tiek žingsnių, kiek taškų iškreta kauliuke.
 • Jei žirgas patenka ant kliūties, jis grįžta atgal iki prieš tai esančios kliūties.
 • Patekęs ant kliūties „Akmeninė siena 1“, žirgas su raiteliu grįžta į pradinę padėtį ir pradeda lenktynes iš naujo.
 • Patekęs ant kliūties „Akmeninė siena 2“, žirgas grįžta iki kliūties „Akmeninė siena 1“ ir nuo jos tęsia lenktynes.

Nuomojant žaidimą vakarui į kainą įskaičiuoti 3 žaidimo ratai ir:

 • „Hipodromo“ stalas
 • 2 „Hipodromą“ aptarnaujantys asistentai
 • 4 žirgai, 3 barjerai, 2 baseinai su vandeniu ir krūmais, 2 akmeninės sienos
 • specialūs „Hipodromo“ pinigai
 • „Hipodromo“ programa, skaičiuojanti statymus ir laimėjimus
 • „Hipodromo“ statymo kvitai
 

+ visos įrangos atvežimas į renginio vietą ir išvežimas, jei renginys organizuojamas Vilniuje.

 

„Hipodromo“ nuomos kaina vakarui 850 eur

Apie ką mes čia?

Po vienu “Idėjų krautuvės” stogu rasite sprendimus organizuojamo teminio vakarėlio, draugų, kolegų susibūrimo, konferencijos, korporatyvinio renginio, vaikų, asmeninės šventės pramoginiai daliai. Nuomojame didelių gabaritų pramoginius stalus, kurie suburia iki 160 asmenų vienu metu. Visi mėgstame žaisti – didel ir maži, tad kodėl save riboti. Pažadame sveiką azartą, linksmą juoką, nenuobodų laiką.

Nori gauti platesnius žaidimų aprašymus?

Kontaktai:

T.Ševčenkos g. 16H-14, Vilnius

2020 © Idėjų Krautuvė | Visos teisės saugomos

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. “cookies”), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau